Konferencje PTIS

 
 
 
ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ JUBILEUSZOWĄ Z OKAZJI 20-LECIA POLSKIEGO TOWARZYSTWA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 7-8 CZERWCA 2025R. POD WARSZAWĄ.
O szczegółach będziemy informować stopniowo, ale już teraz rezerwujcie sobie tę datę.
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Szanowni Państwo,
z wielką przyjemnością pragniemy poinformować o planowanej przez nas konferencji, której tematyka będzie związana z Integracją Sensoryczną i Metodą Montessori.
Odbędzie się ona w dniach 11-12 maja 2024 r. w Bydgoszczy, w siedzibie Akademii Kujawsko-Pomorskiej.
Celem naszego spotkania jest pogłębienie wiedzy oraz dyskusja na temat integracji sensorycznej i pedagogiki Montessori, jako skutecznych narzędzi w pracy z dziećmi o różnych potrzebach edukacyjnych. Konferencja skupi się na wykorzystaniu tych metod w praktyce, wymianie doświadczeń, oraz odnalezienia wspólnego pola działania. Nasi wykładowcy to eksperci w dziedzinie integracji sensorycznej oraz metody Montessori, podzielą się oni swoją wiedzą i praktycznymi wskazówkami. Oferujemy Państwu możliwość uczestnictwa w warsztatach praktycznych oraz panelach dyskusyjnych. Udział w nich pozwoli na zdobycie nowych praktycznych umiejętności i rozwinięcie swoich kompetencji terapeutycznych.
Serdecznie zapraszamy pedagogów, terapeutów, rodziców oraz wszystkich zainteresowanych tą fascynującą tematyką, do wzięcia udziału w naszej konferencji. Liczymy na owocną wymianę myśli i inspirującą atmosferę.

Zapisy:

https://www.konferencjaptis2024.pl/

Patronat Honorowy:

Do zobaczenia.

Komitet Organizacyjny Konferencji
 
Jeśli posiadasz już konto w naszym serwisie podaj adres e-mail i hasło w poniższym formularzu logowania. Jeśli nie pamiętasz hasła skorzystaj z opcji przypomnienia hasła. Jeśli jesteś nowym Członkiem zarejestruj się.
Jeśli zapomniałeś hasła, wpisz adres email poniżej.