Chcąc umieścić ogłoszenie o pracy, prześlij na biuro@integracjasensoryczna.org.pl jego treść. Ogłoszenie będzie widnieć na stronie przez 2 miesiące. Potem możesz je odnowić lub zostanie usunięte.
Nie pobieramy żadnej opłaty za ogłoszenia.

Ogłoszenie z dnia 19.06.2024 r.

Warszawa

PRACA DLA TERAPEUTY SI

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Percepcja, mieszcząca się w Warszawie dzielnicy Wawer, zatrudni terapeutę integracji sensorycznej II stopnia do prowadzenia zajęć z dziećmi od września.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie planów terapeutycznych,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej wg obowiązujących standardów,
  • przygotowywanie diagnoz,
  • edukacja rodziców.

Oferujemy:

  • pracę w zespole profesjonalistów,
  • wsparcie ze strony zespołu w sytuacjach problemowych,
  • elastyczny grafik pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres percepcja.info@gmail.com

Ogłoszenie z dnia 13.06.2024 r.

Piaseczno

TUKI Centrum diagnozy i terapii dziecka w Piasecznie zatrudni terapeutę SI (2 popołudnia lub soboty).

W pełni wyposażona sala, możliwość superwizji i praca w życzliwym zespole terapeutów.

Umowa zlecenie, B2B, działalność nierejestrowana - do ustalenia.

Zapraszam do kontaktu

Aneta Królak

509974534

Poznań

Centrum Herosi - poradnia specjalizująca się w usługach terapeutycznych dla dzieci, działająca w 2 lokalizacjach w Poznaniu oraz w Zalasewie k/Swarzędza, poszukuje do zespołu Terapeuty SI.

Poszukujemy osoby z kwalifikacjami i doświadczeniem w zakresie prowadzenia zajęć terapeutycznych.
Mile widziane doświadczenie w zakresie diagnozowania dzieci pod kątem zaburzeń przetwarzania sensorycznego.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dobrze wyposażoną salę i szeroki dostęp do pomocy terapeutycznych,
  • pracę w pełnym pozytywnej energii zespole!

Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 501 120 055 lub via email centrumherosi@gmail.com